|

De restauratie van onze kerk is voorbij. Piet Poelsma heeft deze restauratie in beeld gebracht. Via deze beelden kunt u zien hoe ingrijpende deze klus was. |
|
Zaterdag 17 maart was de landelijke vrijwilligersdag waarop veel mensen actief zijn geweest. Het leek ons wel leuk om deze dag ook voor onze klussengroep te gebruiken. We zijn met diverse vrijwilligers bezig geweest om in en rond de kerk diverse klussen te klaren.
Op de volgende pagina: een kort overzicht hiervan met enkele foto’s.
|
|
Allemaal heeft u de afgelopen maand de jaarlijkse envelop van Kerkbalans ontvangen, met daarin het verzoek financieel bij te dragen aan onze Emmauslocatie. De locatieraad vindt het belangrijk een open, transparante geloofsgemeenschap te vormen, ook in financieel opzicht. Daarom geven wij graag wat meer inzicht in onze financiële situatie. |
|
Marijke Egelie en Max Nutters kunnen tevreden terugkijken op een goed bezochte avond waarbij zij verteld hebben over hun ervaringen in Israël en de Palestijnse gebieden. Max heeft n.a.v. zijn reis en aan de hand van door hem gemaakte foto’s, vijftig geïnteresseerde luisteraars meegenomen met zijn verhaal langs verschillende plaatsen en bijzondere plekken in Israël en ook de Westbank.
|