Andriespenning voor Carien Rockx

Andriespenning voor Carien Rockx

Tijdens de jaarlijkse vrijwilligersavond ontving een volkomen verraste Carien Rockx de Andriespenning als blijk van waardering voor haar jarenlange activiteiten voor onze Andries.

Carien is zeker 15 jaar lid van de werkgroep Diaconie en nam indertijd het voorzitterschap over van Marianne van Wijck. Binnen de werkgroep probeert ze zoveel mogelijk samen te werken met de diaconieën van de Leersumse PKN-kerken en met die van de Utrechtse Heuvelrug. Vanaf de start van het “Eetcafé” is ze ook daarbij betrokken, vooral met de organisatie. Vele jaren was ze een zeer gewaardeerd lid van de pastoraatgroep en maakte zich daar vooral hard voor de oecumene.

De Leersumse parochianen hopen dat Carien nog lang actief zal zijn voor onze geloofsgemeenschap en de parochie!

2018-01-30T12:20:38+00:0017 januari, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.