De grond van ons bestaan

De grond van ons bestaan

U bent van harte uitgenodigd bij de thema-avond “De grond van ons bestaan”. Misschien is een bezinnings-avond een beter woord. Een bezinning rondom bodem. Hoe verhouden we ons als mens tot de bodem/grond/aarde en de planeet Aarde? Voelen we ons daarmee verbonden? Hoe beleef je dat dan en wat heeft dat te betekenen voor je geloof en je dagelijks leven?

Meenemen: een zakje grond van een plek die u dierbaar is.

Donderdag 18 oktober
19.30 – 21.00 uur
Petrus en Pauluszaal, Driebergen

Opgave (graag voor 11 okt.) en begeleiding:
Marjolein Tiemens | m.tiemens@planet.nl| 06 2077 4093

 

2018-09-25T11:50:18+00:0025 september, 2018|Duurzaam geloven nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.