Een web van leven

Een web van leven

Donderdag 8 november bent u van harte welkom bij de thema/bezinningsavond ‘Een web van leven’. Alle schepselen hebben een eigenwaarde, maar ze functioneren alleen in relatie tot elkaar. Paus Franciscus zegt in Laudato Si’ dat we de eigenwaarde van ieder schepsel en de natuurwetten moeten respecteren. Tijdens deze avond willen we nadenken hoe we daar in het dagelijks leven invulling aan kunnen geven en wat de plaats en de rol van de mens is, in dat web van leven.

Donderdag 8 november
19.30 – 21.00 uur
Petrus en Pauluszaal

Opgave (graag voor 6 november) en begeleiding
Marjolein Tiemens | m.tiemens@planet.nl | 06 2077 4093

2018-10-17T10:16:05+00:0017 oktober, 2018|Duurzaam geloven nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.