Eerst ontbijten, dán Dauwtrappen

Eerst ontbijten, dán Dauwtrappen

In de Andrieshof werd begonnen met een stevig ontbijt. Met dank aan Loes!

Vanuit LEERSUM vertrokken 18 deelnemers – na een lekker ontbijt in de Andrieshof – al dauwtrappend via een mooie fietsroute richting Theresiakerk in Maarn. Daar stonden koffie, thee en frisdranken klaar en was er een mooie viering. 

2018-05-13T15:25:40+00:0010 mei, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.