Fietstocht langs Groene Kerken

Fietstocht langs Groene Kerken

Geniet al fietsend van de natuur rondom Wageningen en neem op zaterdag 23 juni meteen een kijkje in de keuken van diverse Groene Kerken. Doet u mee?

Het is een mooie gelegenheid om op een leuke en ontspannende wijze inspiratie op te doen voor onze eigen groene kerk. De dichtstbijzijnde route start en eindigt op station Ede-Wageningen en loopt langs Groene Kerken in Bennekom, Renkum en Wageningen. De route is ongeveer 30 km lang. Wilt u meefietsen, laat dit dan vóór 18 juni weten aan Marjolein Tiemens, m.tiemens@planet.nl of 06-20774093. We spreken met elkaar af hoe we het regelen, bijvoorbeeld met de trein naar Ede-Wageningen en daar OV fietsen huren en hoe laat we gaan fietsen. Meer algemene informatie vindt u op www.groenekerken.nl

 

 

 

2018-06-08T11:43:15+00:008 juni, 2018|Uitgelicht nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.