Het geheim van saai

Het geheim van saai

Ben je blij met de januarimaand, of vind je die maar saai na de gloedvolle december? Op de website van Geloven thuis besteden we deze wintertijd aandacht aan het gewone, het alledaagse. Want juist die ‘tussentijd’ heeft veel te bieden, als je zelf rustig en opmerkzaam bent. In een grijze omgeving valt kleur extra op (kijk maar naar de headerfoto!), Ellie maakt er kijktafels bij. Je vindt tips om te werken met stilte en te spelen met niks. Ook hoor je verhalen over mensen die in hun gewone doen door God werden aangetikt om iets bijzonders te gaan doen. Ruth geeft tips voor prentenboeken over het gewone, Tim schrijft een column over ‘niets nieuws onder de zon’, Marjet schreef versjes bij het thema, Nelleke geeft advies over simpele geloofsopvoeding, en zo mag de site inderdaad ‘Het geheim van saai’ heten. Het geheim van zaai? Nee, saai. Word vrolijk van dit tintelende thema!

Klik door naar de website van Geloven thuis.

2019-01-09T13:19:37+00:009 januari, 2019|Uitgelicht nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.