Kloosterweekend in de Sint Willibrordusabdij

Kloosterweekend in de Sint Willibrordusabdij

Vorig seizoen reisden we met een groepje uit Leersum af naar Huissen, om een dag te proeven aan het kloosterleven. Om werkelijk de rust van het kloosterritme te voelen in je geest en lichaam, breiden we dat dit jaar uit naar een kort weekend en wel in Doetinchem. In dit weekend willen we aan den lijve ervaren hoe goed het is om tijd en rust te nemen, om middenin het soms hectische leven even stil te staan, om te leren naar je eigen ziel te luisteren en je te verbinden met de Bron. Op adem komen door te voegen in het ritme van de getijden en niet in de laatste plaats door de schitterende natuur rond het klooster in Doetinchem.

Opgave is nog mogelijk!

Datum               vrijdagmiddag 31 mei – zondagmiddag 2 juni 2019    Locatie              Stiltecentrum Bethlehem, naast het klooster

Begeleiding     Evelyn Noltus

Kosten              € 128 p.p.  incl. maaltijden, excl. lakenpakket

Opgeven                        predikantjohanneskerk@pknleersum.nl

Aantal deelnemers: 8 – 17

Er zijn één- en meerpersoonskamers beschikbaar.

Mochten de kosten een belemmering vormen, laat het ons weten!

Het St. Willibrordus klooster in Doetinchem is het jongste Benedictijnerklooster van Nederland. Broeders leven er volgens de Benedictijnse spiritualiteit. Deze is eenvoudig en ‘aards’. Tijdens dit weekend volgen wij de getijden van de broeders. Tussen de getijden door hebben we ons eigen programma in het gastenhuis. We verdiepen ons in de Benedictijnse spiritualiteit voor ons eigen dagelijks leven buiten de muren van het klooster, aan de hand van het boek van Wil Derkse, ‘Een levensregel voor beginners’. Daarnaast is er volop gelegenheid om te wandelen in de prachtige omgeving, en om elkaar op een andere manier te ontmoeten en leren kennen, in een andere context dan die in ons dorp Leersum.

Praktisch:

Eind november 2018 kijken we of er voldoende aanmeldingen zijn om dit weekend door te laten gaan. Opgeven ‘verplicht’ ook tot deelname.

De prijzen zijn inclusief 2 overnachtingen, (kamers met eigen douche en toilet) 3 broodmaaltijden, 2 x ontbijt, 1x warme maaltijd (zaterdag), onbeperkt koffie en thee, huur van een zaal voor het programma. Als we dat als groep willen, kunnen we een rondleiding door de Abdij aanvragen, hieraan zijn extra kosten verbonden.

2019-01-24T12:29:36+00:0024 januari, 2019|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.