Maaltijd ten bate van het Vastenactieproject

Maaltijd ten bate van het Vastenactieproject

Zaterdag 9 maart 18.00 uur in de Andrieshof in Leersum: Sobere maaltijd waarvan de opbrengst (vrijwillige bijdrage) bestemd is voor het Vastenactieproject in Indonesië, het eiland Flores. Aansluitend is er om 19.00 uur een eucharistieviering waarin pastoor Harrold Zemann voorgaat. Thema: “Water verandert alles”. Iedereen is welkom!

 

2019-01-31T16:45:33+00:0031 januari, 2019|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.