Reünie Lourdes en zomerfeest

Reünie Lourdes en zomerfeest

Het Jongerenplatform van het Aartsbisdom Utrecht (JPU) organiseert zondag 1 juli in Hooglanderveen het jaarlijkse zomerfeest, dat ditmaal ook een reünie is voor de jongeren die mee zijn geweest met de bisdombedevaart naar Lourdes. De dag begint om 11 uur met een Eucharistieviering in de H. Josephkerk (Van Tuyllstraat 29). Na de lunch geeft een aantal pelgrims een getuigenis, waarna een activiteitenronde volgt.

Aansluitend aan de tweede activiteitenronde worden foto’s en filmpjes van de Lourdesbedevaart getoond. Vervolgens is er aanbidding van het Allerheiligste, met een afsluitend gebedsmoment en zegen bij de Hooglanderveense Lourdesgrot. De dag wordt afgesloten met een gezellige barbecue.

Op Facebook nodigt het JPU jongeren uit voor dit zomerfeest: “Wij hebben een fantastische bedevaart achter de rug naar Lourdes! Velen van jullie zijn mee geweest en het was geweldig! Wij van het JPU kijken nog steeds terug op een inspirerende bedevaart en wij hopen jullie ook! Ook vinden wij het fijn om de herinnering aan de bedevaart levend te houden! Daarom nodigen wij jullie uit voor de Lourdes reünie en voor het zomerfeest voor alle jongeren van ons aartsbisdom!”

Programma:

11.00 uur: Eucharistieviering
12.30 uur: Lunch en kennismaking
13.00 uur: Getuigenissen van pelgrims
13.30 uur: Activiteitenronde
– Activiteit 1: Tijd vrijmaken voor God, hoe doe je dat?
– Activiteit 2: Sociale gasten
– Activiteit 3: Creatieve opdracht, rozenkrans knopen met heliumballonnen
14.30 uur: Pauze
14.45 uur: Activiteitenronde
15.45 uur: Presentatie Lourdes foto’s en filmpjes
16.15 uur: Aanbidding van het Allerheiligste (met muziek)
17.00 uur: Gebedsmoment bij de grot met zegen
17.15 uur: Gezellige barbecue (dieetwensen graag doorgeven!)

Kosten voor de hele dag: € 5 p.p. (graag contant).

Aanmelden kan via het Facebookevenement (zie www.facebook.com/passion.aartsbisdom/) of via j.meneses@aartsbisdom.nl

 

2018-07-16T16:56:14+00:0023 juni, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.