Tienerkamp: ‘Back to basic’

Tienerkamp: ‘Back to basic’

Net als in andere jaren organiseert het Aartsbisdom Utrecht in de zomer van 2018 (zondag 5 t/m zaterdag 11 augustus) een tienerkamp voor meisjes en jongens van 12 t/m 16 jaar. De organisatie vertelt: “Dit keer gaan we naar Rotterdel in de Duitse Eifel. We kamperen daar aan de oever van een beekje. Op het kamp zijn er verschillende spelen en we maken een spannende trektocht in de omgeving. Bovendien gaan we klimmen, dus dat wordt superleuk. Je kookt zelf in je eigen groepje. Het is echt ‘back to basic’! Wat heb je nodig om een leuk kamp te hebben? Ons, jou, een leuke plek en goede ideeën. Tijdens het kamp hebben we ook een paar vieringen waarin het gaat over onze ‘basics’. Die wil je toch ontdekken?!

Datum: zondag 5 t/m zaterdag 11 augustus 2018.

Plaats: Rotterdel in de Duitse Eifel.

Kosten: € 200,-. (Deelnemers voor wie dit bedrag te hoog is, kunnen contact opnemen met pastoor Zweers.)

Leiding: pastoor Gerben Zweers, Linda Vink, Jeanique Brus en anderen.

Informatie: zie www.facebook.com/tienerkamp2018 of mail pastoor Gerben Zweers, pastoorzweers@gmail.com

Aanmelden: www.jongaartsbisdom.nl (uiterlijk 1 juli 2018)

 

2018-05-16T16:52:00+00:0016 mei, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.