Vespers in de Adventstijd

Vespers in de Adventstijd

December is altijd druk, met korte dagen en veel te doen. Soms is er bijna geen tijd om stil te zijn. Daarom houden de geloofsgemeenschap Sint Andries en de Johanneskerk-gemeente op drie achtereenvolgende dinsdagavonden in de periode van Advent een kort avondgebed/vesper. Een half uur rust, zingen, bijbelwoorden, gebed en stilte rondom het thema Maria. Hiermee wordt aangesloten bij de Maria-expositie in de Johanneskerk, die daar in de Advent wordt gehouden.

Data                 5, 12 en 19 december

Tijd                  19:15 – 19:45

Locatie            Johanneskerk, Lomboklaan 9, Leersum

Begeleiding  Theo Wagenaar en ds. Evelyn Noltus

2018-12-10T14:25:42+00:0020 november, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.