Voedselbank Utrechtse Heuvelrug

Voedselbank Utrechtse Heuvelrug

Sinds 7 september heeft de Voedselbank Utrechtse Heuvelrug met een distributiepunt zijn intrek genomen in onze Andrieshof. Elke vrijdag halen – tussen 13:30 en 15:30 – de daarvoor in aanmerking komende gezinnen hun voedselpakket voor de komende week op. Daarvoor en daarna worden de pakketten aangevoerd en de lege emballage weer afgevoerd. Alle activiteiten van de Voedselbank vinden plaats tussen 12:30 en 18:00.

De Voedselbank krijgt alléén toegang tot de Andrieshof, maakt gebruik van de keukenapparatuur (maar brengt hun eigen koffie etc. mee), zet alles weer op zijn plaats terug en zorgt zelf voor het schoon opleveren van de Andrieshof.

Onze Geloofsgemeenschap kan hiermee een dringend ruimteprobleem van de Voedselbank oplossen.

2018-09-21T20:06:52+00:0021 september, 2018|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.