Wereldgebedsdagviering in Leersum

Wereldgebedsdagviering in Leersum

Op vrijdag 1 maart vieren de Leersumse kerken Wereldgebedsdag. Dit gebeurt tijdens de weeksluiting in woonzorgcentrum De Schermerij, Torenzichtlaan 2 in Leersum. De viering begint om 19.00 uur en vindt plaats in de benedenzaal.

Dit jaar is de viering voorbereid door vrouwen uit Slovenië. Het thema van Wereldgebedsdag is: ‘Welkom, God nodigt je uit!’ 

2019-01-30T22:43:45+00:0030 januari, 2019|Nieuws|

Wij maken gebruik van cookies om je een zo goed mogelijke ervaring op onze website te geven. Om jouw voorkeur te registeren moet jouw browser cookies accepteren. Meer informatie over ons beleid en het instellen van cookies kun je in onze privacy- en cookieverklaring vinden. Als je gebruik maakt van onze website zonder je voorkeur aan te geven registreren we alleen functionele cookies.