In de Vastentijd worden, als de coronaregels dat toestaan, diverse activiteiten georganiseerd waarbij de opbrengst ten goede komt aan het Vastenactieproject.

De vertrouwde bridgedrive staat woensdag 6 april op het programma. Op zaterdag 9 april organiseren we – voorafgaand aan de avondviering – in de Andrieshof een soep- en broodmaaltijd en op Palmzondag worden taarten-cakes en zelfgemaakte kaarten verkocht. En natuurlijk kunt u ook dit jaar weer viooltjes kopen.

Nadere informatie over deze activiteiten volgt in een van de volgende nieuwsbrieven. Maar het zou fijn zijn als u er alvast rekening mee houdt!

Op www.vastenactie.nl leest u meer over de vastenactie van 2022. Thema van dit jaar: Landrechten. De diepe verbondenheid van inheemse volken met hun land.

Foto: www.vastenactie.nl