Op zondag 25 augustus ging kapelaan Karel Donders voor het laatst in onze parochie voor. Na de feestelijke viering in de St. Josephkerk kreeg kapelaan Donders van Margje Hengeveld uit Barneveld namens beide parochies een fotoboek aangeboden met hierin foto’s uit de periode dat hij hier werkzaam was. Van de geloofsgemeenschap Emmaus ontving kapelaan Donders een mooie vijgenboom voor zijn tuin in Elst.

Wij wensen Karel Donders alls goeds en God zegen toe.

Afscheidslied (melodie: Dat je de weg mag gaan)

Dat je naar Elst zult gaan Karel Donders
Dat je opstapt en ons verlaat
Vinden wij hier echt bijzonder jammer
Want je deed veel voor ons
Maar, wij wensen je geluk
Dat je gaat in het licht
En onze God je omgeeft
Heel veel vreugde in de Betuwe en dank voor alles!
Heel veel vreugde in de Betuwe en dank voor alles!