Beste mensen, dank jullie wel voor het afscheid in de St. Josephkerk op zondag 7 mei jl. Geweldig hoe velen veel werk verzet hebben om er een mooi feest van te maken. Het koor, dirigent, organist, de kosters, de bloemengroep, het secretariaat, de verzorgers van het gezellig samenzijn en handjes geven, en dat het allemaal zo soepel verliep….. dank je wel allemaal. En degenen die de soep, de broodjes verzorgd hebben—wat een werk! En dank aan allen die bijdroegen voor de zusters in Malawi (ruim 1300 euro!) die nu met wateroverlast en 2 wind-cyclonen te dealen hebben. Dank aan het pastoraal team – gehandicapt  door het uitvallen van Nelleke —en natuurlijk dank voor alle cadeaus—geweldig. En ik was helemaal overdonderd door het handenschudden na afloop. Logisch dat verschillende dat niet helemaal konden meemaken. Dank voor allen en iedereen. Ik hoop dat ik niemand en niks vergeten ben.
Welkom hier op Schorteldoeksesteeg 1, app A6 in De Bilt. En als het mooi warm weer is kunnen we heerlijk buiten zitten, alles evalueren en gezellig praten.

Hartelijke groet  en tot horens/ziens,

Henk Bloem 

 

 Foto’s : E. Koot en L. Cornelissen