Van 11 t/m 20 september 2023 gaan we op bedevaart naar Portugal, bekend op de ‘verschijningen van Fatima’. Het Sanctuarium van Fátima in de plaats Cova da Iria is een belangrijk bedevaartsoord voor Mariaverering waar pelgrims over de hele wereld samenkomen. Daarnaast gaan wij uiteraard meerdere plaatsen bezoeken, activiteiten ondernemen, waaronder wandelingen.
Ben jij ook geïnteresseerd in deze 10-daagse rondreis, noteer dan alvast 11 t/m 20 september in de agenda. Voorafgaand aan de reis zijn er twee voorlichtingsdagen (data zijn nog niet bekend), waarop de reis inhoudelijk zal worden doorgenomen. Een leuk vooruitzicht dus om naar uit te kijken.
Indien er nu al vragen zijn schroom niet en neem gerust contact op met Willie van Kooij, 06-21410286 of willievankooij@gmail.com.

Hartelijke groetjes mede namens Fred Kok en Mirjam Schouten,

Willie van Kooij
Sint Lucasreizen
(moet dit niet zijn: bedevaarten Sint Lucas en Sint Maarten)??