Door corona is er bij Caritas Sint Maarten nauwelijks een toename in hulpaanvragen. Bij de uitbraak van corona heeft de Caritas van Sint Maarten direct contact opgenomen met de hulporganisaties in de regio, waar wij doorgaans ook mee samenwerken. Hierbij kan gedacht worden aan de (lokale) Voedselbank, Sociaal Platform Utrechtse Heuvelrug en het hulpplatform in Woudenberg. Dat werd gewaardeerd en er daaruit zijn een aantal zogeheten “kleinere” hulpverzoeken uit voort gekomen.  Een enkele bestaande hulpvrager bij ons heeft uitstel van aflossing gevraagd. De Voedselbank zou laten weten als er hulp nodig was. Tot op heden is daar geen vervolg op gekomen. Een mogelijke conclusie is dat het erop lijkt dat de gemeentelijke hulpinstanties voldoende (andere) hulpbronnen hebben om uit te putten. Een andere conclusie kan zijn dat de financiële gevolgen voor particulieren nog moeten komen?

Mensen kunnen altijd bij ons terecht
Financiële nood kan iedereen overkomen. En het is niet altijd te zien. Mensen lopen er niet mee te koop. Maar mocht u iemand weten die de eindjes niet meer aan elkaar kan knopen, jong of oud, en het maakt niet uit van welke gezindte, geef het bij ons aan. Alle aanvragen worden strikt vertrouwelijk behandeld. Wij zijn bereikbaar via:

  • Uw lokale pastor
  • Postbus 97, 3970 AB Driebergen