Vorig jaar november 2021 hebben we besloten om Catharinadag uit te stellen, Dit omdat we met de toen geldende corona maatregelen er niet de feestelijke viering voor en met alle vrijwilligers van konden maken.

Nu alle maatregelen gelukkig zijn opgeheven gaan we alsnog Catharinadag 2021 vieren. En wel op zondag 22 mei! Dus noteer die datum in uw agenda. We zullen die dag ook een van de vele vrijwilligers centraal in het zonnetje zetten met de Catharinapenning. Bent u ook benieuwd wie dit zal zijn? Kom dan zondag 22 mei naar de feestelijke viering.

Onze eigen werkgroep Lekenvoorgangers zal de viering verzorgen die muzikaal ondersteunt zal worden door Bram van der Mark en Vocals of Joy. Na afloop van de viering zal er koffie met een traktatie zijn waarna we nog even kunnen napraten met een drankje en een hapje.