Kerstwens

24 december, 2020|

Blijf niet stilstaan bij wat voorbij is,
of wat er nog gaat komen:
Luid de klokken voor het nieuwe jaar,
laat het licht binnen stromen.

Het pastoraal team en het parochiebestuur wensen u een Zalig kerstfeest en een gelukkig 2021.

Christus Koning

18 november, 2020|

Tijdens mijn contacten in diverse zorgcentra in de regio, alsook in gesprekken met parochianen van de opgeheven parochie Austerlitz,  kom ik ouders en grootouders tegen die zich zorgen maken om hun kinderen en kleinkinderen die niets meer met het geloof […]

Dankbaarheidsboom

1 mei, 2020|

Op de vraag: 'Waar bent u ondanks alles in deze tijd van corona toch dankbaar voor?', kreeg de redactie van het parochieblad 'De Mantel van Sint Maarten' veel reacties. De reacties zijn opgehangen in de 'dankbaarheidsboom'. [...]