Lieve mensen,

Hoop doet leven! Wij zijn gestart met de voorbereidingen van de Dag van ontmoeting in Zeist. Dit is natuurlijk onder voorbehoud, want wat is zeker in deze tijd?

In oktober zijn we waarschijnlijk wel gevaccineerd, maar……….mogen we dan weer met zoveel mensen in een zaal? Als de 1.5 meter nog van kracht is, dan passen we er niet in. Krijgen we op deze dag weer zoveel vrijwilligers? Mag er alweer een koor zingen? En zo kunnen we nog wel doorgaan. Maar…..Hoop doet leven! Dus zijn we begonnen met de voorbereidingen van o.a. de eucharistie en de gezellige middag.

Noteert u de datum alvast in uw agenda? In september nemen wij contact met u op.

Laten we hopen en bidden dat deze dag dit jaar voor de 43ste keer door mag gaan. Wij houden u op de hoogte!

Margriet van Denderen,
werkgroep Dag van Ontmoeting