Je hoort de wind, alles glimt van de regen, herfstbladeren dwarrelen neer… De herfst is een prachtig seizoen om in te duiken. Het is een soort schilderij van fases in ons eigen leven: ups en downs, storm in je hoofd, eindigheid, schoonheid. Daarom kozen we als thema voor deze herfst DOOR WEER EN WIND. In deze nieuwe aflevering van Geloven thuis geven we je ideeën om met je kind(eren) de herfst te beleven met zijn diepe betekenis: dat je soms door weer en wind moet om tot rust te komen en grond onder je voeten te voelen. Wandel eens door al onze rubrieken om er iets uit op te pikken wat jou aanspreekt. Bouw een herfsttafel of knutsel de dwarrelmobile, kijk het filmpje over stormgedachten bij een kind (plus handig hulpmiddel daarbij), zoek beschutting in een gebed, kies een herfstig prentenboek, maak de weerelementen na, ontdek hoe vaak het waait in de Bijbel. We wensen je een sfeervolle herfst!

Groet van de redactie Geloven thuis

Meer info: www.geloventhuis.nl