In het Titus Brandsma Huis te Deventer wordt op 22 oktober de Ariëns Prijs voor Diaconie 2022 uitgereikt. Drie mooie initiatieven uit onze parochie zijn hiervoor genomineerd: de Vastenactie-actie in Woudenberg, het bieden van onderdak aan ongedocumenteerden in Leersum en het breien van mutsen en sjaals voor vluchtelingen door mevrouw Baan uit Zeist.
Medio juli kan er via de website van het Aartsbisdom Utrecht gestemd worden op de Publieks Prijs. Wij houden je via Nieuwsbrief en website op de hoogte.

Het programma in Deventer duurt van 10:30 tot 15:00 uur en begint met een gebedsviering, gevolgd door een aantal interview blokken, muziek en een theologisch commentaar op de genomineerde initiatieven. Ook is er een markt waar diverse diaconale initiatieven zich presenteren. ‘s Middags worden achtereenvolgens de Publieks Prijs, de Tweede Prijs en de Ariëns Prijs uitgereikt.

Bron tekst (grotendeels) en afbeelding: nieuwsbrief aartsbisdom nr. 262