Een prachtige zondag welke begon met een Eucharistieviering samen met pastoor Zemann, waarbij onze KisiClub zorgde voor de muzikale omlijsting.
Tijdens het Kisiclub programma was er voor ouders en aanwezigen een natuurwandeling onder leiding van vicevoorzitter Peter Reinders, die sinds kort ook boswachter is. Tijdens de wandeling zijn er over en weer positieve vragen en gesprekken gevoerd. De Josephclub verzorgde de muziek wat bijzonder werd gewaardeerd. Imker Corine Huystede vertelde alles wat wij wilden weten over bijenvolken en het hoe belangrijk bijen voor ons zijn.
Corrie Werdler en Joke Ooik uit Austerlitz zorgden voor een warme maaltijd met een lekker glas wijn. De talrijk aanwezige kinderen vermaakten zich uitstekend op de verschillende springkussens.
Deze dag met prachtig weer zorgde voor nog meer verbinding en is zeker voor herhaling vatbaar.