Jouw verhaal, mijn verhaal,
geboren zijn we allemaal.
Je snapt het niet. Je wéét het wel:

elke mens begint als cel.
Geweven in de moederschoot
ben je in Gods plan al groot!
Jouw verhaal, Zijn verhaal,
geboren zijn we allemaal…

Geboorteverhalen zijn vaak spannende en altijd betekenisvolle verhalen. Kinderen horen graag het verhaal van hun geboorte en ouders vertellen het graag. Want wonderlijk is het: eerst was er niemand, en toen kwam jij! In de Advent, die begint op 28 november, leven we toe naar de geboorte van Jezus. Zijn verhaal maakt ons gevoelig voor het geboorteverhaal van ieder mens, met blijdschap, spanning, wachten, moeite en geluk. Ons gloednieuwe Adventsthema is dan ook GEBOORTE-VERHAAL!
Kom gauw kijken hoe rijk dit thema is en wat je ermee kunt doen. Maak een Advent-plekje in de kamer voor een kijktafel waarop niet alleen Jezus’ verhaal, maar ook dat van je kind(eren) van week tot week aangroeit en een prachtig boekje wordt. Daarbij hoort een nieuw Adventsversje. Ontdek geboorteverhalen in prentenboeken en kinderbijbels, gesignaleerd door Ruth en Edith. En het filmpje waarin Meikes kinderen een kerstgroep boetseren. Tim denkt na over vijf stappen waarin Jezus in jouzelf wordt geboren. Ook hebben wij als redactieleden ons eigen geboorteverhaal opgediept! En hoe we aan dit thema komen? Misschien omdat Marjet voor het eerst oma is geworden en Ruth begin november haar tweede kindje kreeg? Zoveel inspiratie om ons heen, dat vraagt om verhalen!

Goede Advent gewenst van Marjet, Ruth, Ellie, Meike, Tim, Nelleke en Edith

Meer info: www.geloventhuis.nl 
Bron tekst en foto: www.geloventhuis.nl