Samen met een aantal anderen startte econoom en schrijver Paul Schenderling het initiatief “Genoeg om te leven”. Er zijn ongelooflijk veel scheven verhouding in onze wereld. Daar moet wat aan veranderen. Maar hoe doe je dat? “Genoeg om te leven” wil gemeenschappen aanzetten en vormen om hiermee aan de slag te gaan. Paul Schenderling komt woensdag 9 november in Driebergen vertellen wat hem inspireert en drijft om zoveel mogelijk mensen in beweging te krijgen om anders te gaan leven.

Het leven vanuit liefde en rechtvaardigheid betekent zo proberen te leven dat je al het andere leven op de aarde zo min mogelijk aantast. Bijvoorbeeld door spullen te delen en te repareren, bij het kopen van nieuwe producten scherp te letten op de levensduur en wijze van produceren, en meer plantaardig voedsel en plantaardige materialen te gebruiken. Vervolgens heeft de liefde een verrassing in petto. Want als je gaat delen, ontstaan er vele nieuwe levensvreugden: meer rust, passie, tijd, sociale contacten, aandacht, gezondheid, betekenis en ontspanning.

Datum: woensdag 9 november 2022
Tijd: 20.00 uur
Locatie: ‘t Hoge Licht, Klaproos 2, Driebergen