Wat is een Groene Kerk-gemeenschap? Kan het christelijk geloof een positieve kracht zijn bij het streven naar duurzaamheid? Hoe ga je om met wat ons als schepping gegeven is: de aarde, de dieren, de planten en de mensen om je heen. Wat vind je daarbij belangrijk en wat geeft je richting? En hoe breng je dat in de praktijk in je manier van leven? Aan de hand van voorbeelden verteld door Harrie Swarte, Ward Logtenberg en Ineke Vrij (Dorp&Natuur) hopen we op deze avond van elkaar te leren en elkaar tye inspireren om tot nieuwe ideeën/voornemens te komen.

Datum: donderdag 7 oktober 2021

Plaats: Johanneskerk, Lomboklaan 9, Leersum

Tijd: 20:00 uur

Begeleiding: Hilje Logtenberg-van der Grient en Teun Monster

Aanmelden: hiljelogtenberg@hotmail.com. U krijgt bericht als u op de reservelijst komt te staan.