Ook in 2021 kunnen we helaas nog geen Koningsdag vieren op ons vertrouwde Oranjeterras, zoals we dat gewend waren. Net als wij (JKD), ondervinden ook de Driebergse ondernemers hier nog steeds de negatieve gevolgen van. Vandaar dat wij, na het succes van vorig jaar, terug zijn met een alternatief om het feest bij u thuis te brengen. Ditmaal geen Koningsdagbox, maar een OranjeT(err)AS!

Voor €25,- is deze al van u. U ontvangt hiermee een tas vol met heerlijke borrelhapjes, oranje tompoucen en andere lekkernijen (voor 2-4 personen), geheel verzorgd door uw eigen Driebergse winkeliers. De tas wordt geheel gratis op Koningsdag bij u thuis bezorgd als u woont in Driebergen, Doorn, Odijk, Zeist of Austerlitz. Benieuwd naar de mogelijkheden buiten deze dorpen? Neem gerust contact met ons op!

Wilt u ook zo’n tas? Deze kunt u bestellen door ons te mailen vóór 19 april. Ons mailadres is: oranjeterras@hotmail.com. Ook voor eventuele vragen kunt u ons altijd mailen!

We hopen u graag met Koningsdag te zien!

Het JKD