Dat Koningsdag niet gevierd wordt en er dus dit jaar geen Oranjeterras zal zijn in de parochietuin is voor ons allen een enorm gemis. Om van Koningsdag toch een feest te maken, hebben wij van het Oranjeterras een Koningsdagbox samengesteld, waarmee u er thuis een feestje van kunt maken. De box zit vol lekkere borrelhapjes, oranje tompoucen en andere lekkernijen, maar ook allerlei attributen om het feest thuis compleet te maken. In de box bevinden zich de beste producten van onder andere slijterij De Mol, Lekker. en slagerij Marlet, maar voor de andere producten is ook bij andere Driebergse ondernemers afgenomen.

De box kost slechts €23,= – omdat het Oranjeterras al 23 jaar bestaat – en wordt geheel gratis thuisbezorgd als u in Driebergen, Zeist, Odijk of Doorn woont. Als u daarbuiten woont, kan de box op een afgesproken locatie worden afgehaald.

Wilt u ook zo’n box? Stuur dan een mailtje naar jongerenkoordriebergen@gmail.com! Als bevestiging van uw mail krijgt u een respons van ons.

#supportyourlocal          #woningsdag    #koningsdagbox

Houd u veilig en hopelijk kunnen we elkaar snel weer zien!

Jongerenkoor Driebergen