Zondag 1 oktober jl. trapte Milk and Honey de Hope Tour af in Doorn met twintig enthousiaste jongeren die blijdschap en plezier uitstraalden. Centraal thema was ‘licht geheimen’, zoals de doop in de Jordaan en de bruiloft te Kana, allemaal hoopvolle gebeurtenissen in het leven van Jezus en Maria. Na iedere bijbeltekst een inleiding op de bijpassende songs, zoals bij de thema’s ‘Oh Happy Day’, ‘Man in the Mirror’ en ‘Omarm me’. De prachtige vertolking van ‘Fix You’ van Goldplay door Marvin en Emile zorgde voor een kippenvel moment, er zit veel talent in de groep.

Ook hebben wij een nieuwe aanwinst in Alexandra Rubio van Gerner uit Woudenberg. Toen pastoor Zemann in 2014 de eerste communie in Zeist voorbereidde waren Alexandra en haar zus Sophie communicanten. Hoe leuk is het om haar nu in onze Milk and Honey groep te verwelkomen. Wij zijn enorm gastvrij in Doorn ontvangen en dankbaar voor zoveel spontaniteit en al die blije mensen op een stralende zondagmiddag.

De Hope Tour van Milk and Honey is nog niet afgelopen. Zij zijn nog te horen en zien op:

  • zondag 5 november om 16.00 uur in de H. Catharinakerk, Langstraat 36-38 in Barneveld
  • zondag 26 november om 16.00 uur in de St. Catharinakerk, Holkerstraat 36 in Nijkerk

Foto’s: Gerard Hoogervorst en Marian van der Laan