Elly was getrouwd met Frans Rots; samen hadden ze drie kinderen en zes kleinkinderen. Ze woonden vele jaren in Amerongen en waren zeer betrok­ken bij de Geloofsgemeenschap Sint Andries. We hebben op 2 augustus afscheid van haar genomen in een uitvaartdienst in de parochiekerk van Sint Bernulphus in Oosterbeek.

Ik heb Elly leren kennen via de werkgroep diaconie die o.a. aandacht besteedt aan verjaardagen van 80+’ers. Elly bleek vervoer nodig te hebben, vooral voor haar man Frans, naar oogartsen en tandartsen. Zo leerde ik haar kennen als een lieve, zorgzame vrouw die altijd klaar stond voor anderen. Ze was nauw betrokken bij de Sint Andries en ik bracht vaak boekjes etc. bij haar en Frans. Ze had een brede belangstelling voor alles en iedereen.

In januari van dit jaar verhuisden ze naar Oosterbeek – dichter bij dochter Myra – en ze hadden het daar erg naar hun zin. Helaas ging ze steeds slechter zien waardoor ze, samen met Frans, niet meer kon gaan bridgen. Dat vond ze erg jammer.

We wensen Frans veel sterkte in de komende tijd waarin hij zijn geliefde vrouw zal moeten missen.

Sieny Schulte