Op woensdag 23 februari organiseert de Raad van Kerken Driebergen een politiek debat over duurzaamheid. Alle politieke partijen van de gemeente Utrechtse Heuvelrug doen mee. Na een inleiding van Marjolein Tiemens krijgen alle partijen de gelegenheid om kort te zeggen waarom u op hun partij zouden moeten stemmen voor een duurzame samenleving op de Utrechtse Heuvelrug. Vervolgens zullen de partijen in tweetallen een aantal onderwerpen bespreken en kunnen er ook vragen uit de zaal gesteld worden. Het programma sluit af met een plenair debat.

Datum: woensdagavond 23 februari 2022

Aanvang: 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur

Locatie: Grote Kerk, Driebergen, ingang via Nieuw Salem

Toegang: vrij

Online het debat volgen: Klik op kerkdienstgemist.nl.

 

Lader Bezig met laden...
EAD logo Duurt het te lang?

Opnieuw laden Laad het document opnieuw
| Open Openen in nieuwe tab