Zaterdag 30 november organiseert Graal Nederland een inspiratiedag over duurzaamheid en christelijke spiritualiteit.

Waar halen we de kracht en inspiratie vandaan om ons leven écht om te gooien en de zorg voor de aarde (weer) centraal te stellen? Tijdens deze dag onderzoeken we wat de christelijke spiritualiteit ons op dat vlak te bieden heeft. Daarnaast is er ook ruimte om je te laten inspireren door een verdiept contact met de natuur tijdens wandeling en meditatie.

In de ochtend zijn er twee lezingen. De eerste door Trees van Montfoort over haar boek Groene Theologie dat onlangs is uitverkozen tot het beste theologische boek van afgelopen jaar. De jury noemt het een hyper-urgent en noodzakelijk boek dat uitdaagt tot een verregaande christelijk-theologische bezinning op de verhouding tussen God, schepper, natuur en mens.’ In de tweede lezing zal Marjolein Tiemens-Hulscher vertellen over de encycliek Laudato si‘.

In de middag zijn er drie workshops.

Datum:    30 november 2019
Tijd:         10.00 tot 16.30 uur
Locatie:   Graalhuis, Nieuwegracht 51, 3512 LE Utrecht
Kosten:    € 25,00 (incl. koffie/thee en lunch)
Opgeven: degraal@planet.nl (voor 28 november)

Meer info en het Programma