De jongeren met een verstandelijke beperking van het Hermeshuis in Bosch en Duin hebben enthousiast gereageerd op het optreden van de Josepclubband. De jongeren zongen mee uit volle borst en er werd ook gedanst.

De bandleden van de Josephclub zijn aan een heuse clubtour bezig, er schuiven soms andere muzikanten aan, zoals bij dit optreden een violiste. Er staan nog meer optredens gepland, o.a. in De Looborg, Vredenoord en Heerenwegen.

In deze coronatijd, waarin ouderen en gehandicapten weinig bezoek mogen ontvangen, blijkt het optreden van de Josephclub-band een gouden greep te zijn. De bandleden zijn echt begaan met de ouderen en zwakkeren in de samenleving, het geeft hen enorm veel voldoening om op deze manier hun steentje bij te dragen. Zo denken zij ook de ondernemers en restauranthouders een steuntje in de rug te geven met hun optredens, wat zij overigens gratis doen. Muziek is de sleutel naar ieders hart.

Team Josephclub
Foto: Marian van der Laan