In het weekeinde van 11 en 12 december is de kerstsfeer al volop aanwezig op en rond het Kerkplein in Driebergen. Zaterdagavond geeft het barokensemble La Fragola een gratis concert in de Sint Petrus’ bandenkerk. Koor en orkest brengen o.a. delen van het Weihnachtsoratorium van Johan Sebastiaan Bach ten gehore. Ook het feestelijke ‘Concerto per la notte di Natale’ van Corelli zal klinken.

De dag erna, zondag 12 december, is op het Kerkplein de kerstmarkt die inmiddels een traditie begint te worden. Het is de bedoeling dat de koren van Sint Petrus’ banden daarbij een optreden verzorgen en dat er weer kerststukjes verkocht worden waarvan de opbrengst bedoeld is voor onze kerk.

Het exacte programma en de aanvangstijden worden later bekendgemaakt, maar de data kunt u vast reserveren.
Zoals voor alle evenementen geldt ook voor de plannen van dit weekeinde: onder voorbehoud wegens corona.