Een duif verandert in een engel, de engel verandert in een prachtig landschap waar Maria en Jozef doorheen trekken, zij veranderen weer in iets nieuws. De vingers van de zandkunstenaar Immanuel Boie tekenen het kerstverhaal in zand. Door zand te strooien op een lichtbak, creëert hij donkere lijnen of vlakken. Daarin tekent hij met zijn vingers, en haalt zo zand weg waar nodig. Je krijgt dus tekeningen die in elkaar overvloeien. Dit wordt gefilmd en geprojecteerd op een scherm. Het is een kunstvorm die niet om het resultaat draait, maar om het proces: het omvormen van de ene tekening in de andere. Het is niet verkoopbaar; op het einde van de voorstelling verdwijnt het zand terug in een doosje. Het is iets wat je moet ervaren!

Datum: zaterdag 9 december.
Tijd: 19.00-20.00 uur, zaal open 18.45 uur.
Plaats: Maartenskerk, Kerkplein 1, Doorn.
Toegang: gratis, voor alle leeftijden; na afloop kerstdrankje.
Meer info: Joël van der Beek, 123voorjou@gmail.com