Vanwege de coronacijfers en richtlijnen van het RIVM is een herstart van Ons Eetcafé nog steeds niet mogelijk. Met het oog op de naderende kerstperiode is dat een grote teleurstelling. Vooral voor onze gasten, die uitkijken naar een gezellig uitje en hopen op een kerstdiner bij Ons Eetcafé op 2e Kerstdag. Met dit in het achterhoofd is een verrassend alternatief bedacht!

Gasten kunnen zich aanmelden voor een Kerstmaaltijd op 2e Kerstdag bij een vrijwilliger thuis.

Deze verzorgt – tussen 17.00 en 20.00 uur – voor maximaal 2 gasten een kerstmaaltijd bij hem/haar thuis. Een soort “gast aan tafel”, waarbij in kleine kring een gezellige avond in kerstsfeer wordt doorgebracht. De gast(en) worden thuis opgehaald en na afloop weer terug gebracht. Eventueel met hulp van een van onze chauffeurs.

Er is inmiddels een oproep gedaan voor gastheren en -vrouwen en de verwachting is dat daarop voldoende respons zal komen.

Voor onze Eetcafe-gasten: wilt u zich opgeven voor deze kerstmaaltijd? Dat kan in de periode van 14 – 18 december. Nadere informatie daarover volgt heel binnenkort.

Op deze manier kunnen we met hulp van extra vrijwilligers onze gasten toch verrassen met een gezellige kerstmaaltijd!

Werkgroep Ons Eetcafé,

Lieneke, Jacqueline, Nelly, Carien