Voor de zomer kozen we als thema: KLIM OMHOOG! Letterlijk de bergen op, de bomen in! Maar ook figuurlijk: het is tijd om uit het dal te komen. Kijk om je heen en bewonder het uitzicht! Omhoog klimmen heeft ook een bijbels gezicht. Vaak is het opklimmen naar een plek waar je stil kunt zijn, richting kunt vinden, in gesprek met God.

We hebben met elkaar veel meegemaakt in het afgelopen anderhalve jaar en zorgeloos wordt ons samenleven voorlopig niet. Maar we kunnen wel uit de hopeloosheid klimmen, genieten van spel, natuur, ontmoeting. Ons thema helpt je om met je kind en je gezin op allerlei manieren de hoogte in te gaan. Klim omhoog met een kijktafel en buitenspelletjes, gebedjes, bijbelverhalen, verdieping, prentenboeken en versjes. Klim ook omhoog met je ziel, dat heet bidden! En geniet vooral van het uitzicht!
Fijne zomer gewenst van Tim, Edith, Marjet, Ruth, Nelleke en Meike

Klik door naar de website…