….. en ga na de koffie mee met een bijzondere parochiewandeling.
Franciscus van Assisi schreef op het eind van zijn leven het prachtige Zonnelied. Heel de schepping looft de Heer, Broeder Zon en Broeder Wind, Zuster Maan en Zuster Water. Het is een prachtige tekst om samen, buiten, te lezen en te ervaren wat de elementen, vuur (zon), water, aarde, en lucht (wind) met ons doen, voor ons betekenen. De Laudato Si’ wandeling is een combinatie van wandelen, het lezen van mooie inspirerende teksten en bezinning.

Datum: zondag 10 oktober 2021 (dag van de duurzaamheid)

Vertrek: Na de eucharistieviering in Zeist (ca. 10.45 uur, na de koffie). Neem eventueel een broodpakketje mee.

Plaats: St. Josephkerk Zeist (We lopen naar het bos achter het Hertenkamp)

Meer informatie: Marjolein Tiemens-Hulscher, m.tiemens@planet.nl of 06 2077 4093. Opgeven is niet nodig. Het gaat altijd door, ook als het regent.