Zakt bij elke volgende crisis de moed je verder in de schoenen? Hoe kunnen wij als individu, in onze kleine kring iets doen aan de grote ongelijkheid, armoede, de klimaatproblemen? Op 18 november vindt op de Radboud Universiteit Nijmegen een groot evenement plaats met lezingen en workshops ter inspiratie, motivatie, bezinning en ontmoeting.

Bisschop Gerard de Korte en klimaatactiviste Rozemarijn van ’t Einde geven elk een lezing over hun strijd voor een duurzame samenleving en rechtvaardige toekomst. Daarna zijn er workshops rond duurzaam leven, systeemverandering, bezinning, storytelling, filosofie, coaching en meer. De middag wordt afgesloten met een borrel.

Marjolein Tiemens van onze parochie begeleidt de workshop ‘miniviering’.

De toekomst maken we samen, dus komt allen!

Datum:             Vrijdag 18 november
Tijd:                  13:30-17:00 uur (met borrel na afloop)
Locatie:            Radboud Universiteit, Heyendaalseweg 141 Nijmegen
Entree:             Gratis

Meld je aan op de evenementenpagina

Dit evenement wordt georganiseerd door de Radboud Universiteit Nijmegen, Laudato Si Aliantie Nederland en Socires