Een prachtige planeet is ons in de schoot geworpen en ons toevertrouwd. Maar hoe gaan we daarmee om? Marjolein Tiemens zal dinsdag 9 maart om 19.30 uur een lezing houden in de Koningshof in Doorn. Over de rol van de kerken bij een duurzame samenleving. Anders dan vaak gedacht gaat duurzaamheid niet alleen over natuur en milieu. Het gaat om de (verstoorde) relaties tussen mens en mens, mens en aarde, en mens en God. Het is tijd dat we onze plaats en rol in het grotere geheel opnieuw vinden. Het gaat om vragen hoe we willen samenleven, met elkaar, met de natuur en met God. Wat vinden we van waarde? Deze lezing is live bij te wonen of digitaal te volgen. In beide gevallen dient u zich aan te melden, via dit formulier

Datum: dinsdag 9 maart
Tijd: 19.30 uur
Aanmelden, zowel voor live bijwonen als digitaal volgen via dit formulier
De Koningshof vraagt een vrijwillige bijdrage (richtlijn 6 euro)
Meer informatie: via de website of stuur een mail naar ontmoeten.en.verdiepen@pgdoorn.nl 

Foto: Jorik Algra