Wandel op je gemak door het nieuwe thema van Geloven thuis: LICHTJES NAAR HUIS. In de winter is ‘naar huis gaan’ iets bijzonders: vanuit de kou en het donker op weg zijn naar de warmte thuis. In de Advent zijn we ook op weg: naar de kerststal, waar iedereen zich geborgen voelt. Een thuis, een plek van licht, vrede en goedheid. Bij ons thema hoort een kijktafel die week na week een nieuw verhaal opp(l)akt, met steeds een kaarsje meer én een nieuw couplet van het bijpassende adventsversje op weg naar 25 december. Het vertelt elke week over een ander soort licht. Je kunt ook Meikes halssnoer met huisjes én een lampje knutselen. Dan voelt je kind zich fijn in het donker. Er zijn prachtige lichtgebeden van Nelleke, een meditatie van Tim, voorleestips die de weg wijzen naar boeken en bijbelverhalen. We hopen dat je er een mooie Advent van maakt onder de ‘sterrenboom’!

Groeten van Meike, Marjet, Nelleke, Tim en Edith

Meer info: www.geloventhuis.nl