In een prachtig filmpje zie je hoe je een paastak kunt maken met de symboliek van de Goede Week en Pasen.

Klik op: www.geloventhuis.nl voor meer informatie over het maken van deze paastak.

Je wilt je kind(eren) iets meegeven. Je wilt je kind(eren) meenemen op de weg van het geloof in een liefdevolle God. Door de verhalen van Jezus mee te geven, de sfeer en de betekenis van de christelijke feesten, geloof, hoop en liefde. Hoe doe je dat?
Website Geloven Thuis, waaraan behalve ons pastoraal team ook het Centrum voor Parochiespiritualiteit en uitgeverij Adveniat aan meewerken, staat vol goede ideeën in vijf rubrieken: kijktafels, vertellen, knutselen en doen, bidden en verdiepen. Acht keer per jaar vullen wij de site met een geheel nieuw thema, passend bij het seizoen en bij je gezin. Het thema van de Veertigdagentijd en de Goede Week is: Niet wegdoen!