Op woensdag 6 september start er een nieuw koor in Zeist: Gospelkoor Reflection. Iedereen van jong tot oud die graag gospels zingt van onder andere de Continental Singers, M.W. Smith en het Oslo Gospel Choir, is van harte welkom. Het nieuwe koor krijgt ook een eigen band. Er is momenteel nog een vacature voor een drummer. Koor en band staan onder leiding van de bekende dirigent en musicus Remco Hakkert.
Repetities vinden plaats op woensdagavond tussen 20.00 en 22.00 uur in de kapel van de Amandelhof (Arnhemse Bovenweg 2 in Zeist). De kapel is prima te bereiken met zowel auto, fiets als openbaar vervoer.

Benieuwd of dit koor iets voor jou is? Kom een avond meezingen en genieten. We kijken naar je uit!
Voor meer informatie kun je ook terecht op onze spiksplinternieuwe website: www.gospelkoorreflectionzeist.nl