Pinksteren is wel hét feest van ons geloof, we vieren de komst van de heilige Geest, die ons alles in herinnering brengt, wat Jezus ons leert ( Joh 14, 26). Aan de hand van de geloofsbelijdenis nemen de pastores Fred Kok en Antoinette Bottenberg u in de Paastijd mee op weg naar Pinksteren.
Van 9.30-10.00 uur geeft één van de pastores op 19 april een inleiding op de geloofsbelijdenis, in de weken daarna op twee ‘artikelen’ van ons geloof. Na de inleiding is er, voor wie wil, de mogelijkheid om uit te wisselen, over wat de meditatie bij u oproept. Meteen uitloggen kan ook.
Aanmelden kan voor alle dinsdagen of voor een enkele.

Data: dinsdagen 19 en 26 april, 3 , 10, 17, 24 en 31 mei 2022

Tijd: 09.30-10.00 uur

Aanmelden: bij Fred Kok, fred.kok@stlucas.nu. U ontvangt dan een ZOOM linkje.

(Foto’s pastoraal werkers: Simone de Vette)