Wat was het fijn en goed om zowel vertrouwde gasten maar ook nieuwe gezichten te zien op 21 september! Er werd genoten van een heerlijke maaltijd in het Michaelhuis.
De komende drie maanden blijven we te gast in het Michaelhuis, Kerkplein 1, 3956 BW Leersum.  Op woensdag 19 oktober verwelkomen wij u graag. Er wordt voor een 3 gangenmaaltijd gezorgd voor een prijs van 5 Euro. Dit is inclusief een drankje, koffie en/of thee. Vanaf 17.30 uur bent u van harte welkom. Om 18.00 uur willen we graag met de maaltijd beginnen.
Opgeven kan in de periode van 10-14 oktober op het telefoonnummer 06 4635 1528 of per e-mail: info@onseetcafe.nl . Vermeld duidelijk uw naam en telefoonnummer, waarop u teruggebeld kunt worden bij onduidelijkheden. Er kan gebruik worden gemaakt van de Eetcafé-taxi: vermeld u dit alstublieft duidelijk bij opgeven.
Voor de mensen die het graag in de agenda of op de kalender willen zetten: Ons Eetcafé is op de 3de woensdag in de maand, in november is Ons Eetcafé dus op de 16e.
Wij zien u graag op woensdag 19 oktober!
Hopelijk tot ziens,
werkgroep Eetcafé
Nelly, Lieneke, Frans en Jacqueline