In 2019 zijn we gestart met een dorps-brede gespreksgroep voor ouderen. Dit jaar hopen we de draad weer op te pakken en met elkaar op adem te komen. Heeft de coronacrisis ons dingen geleerd, en werkt dit nog door in ons leven? Hoe kijken we op deze periode terug, wat laten we los en wat nemen we mee? Wat kunnen wij als ouderen bijdragen aan de samenleving? Deze groep is bedoeld voor alle ouderen die met elkaar willen praten over zinvol ouder worden. Ook als je niet meer zo vitaal bent, heb je betekenis. Iedereen is welkom, kerkelijk betrokken of niet.

Datum eerste keer: dinsdag 28 september 2021

Plaats: Sport- en cultuurcentrum ‘De Binder’, Hoflaan 29, Leersum

Tijd: 10.00 – 11.30 uur

Begeleiding: ds. Evelyn Noltus, predikant van de Johanneskerk

Aanmelding: noodzakelijk via predikantjohanneskerk@pknleersum.nl