Zomer, tijd om plichten en planningen los te laten en meer van het geschenk van de tijd te genieten! Open te staan voor het onbekende. Gek genoeg vraagt dat tóch een soort plan, een voornemen. Gebeurt er bij jou nooit zomaar iets spannends? Dan zórg je toch dat er wat gebeurt: ga op avontuur! Dat is het thema van Geloven thuis deze zomer. Je kunt het binnenshuis doen, of in je eigen wijk. Door op de camping te zoeken naar een verborgen schat. Door een onbekend oud gebouw binnen te gaan. Of door in een boek te duiken en je mee te laten slepen in een avontuur. We reiken allerlei ideeën aan.
Maak met fantasie een avontuurlijke kijktafel zoals de site voordoet. Speur door de wijk met je eigen schatkaart. Denk met Tim na over het avontuur van het geloof, met de Bijbel als avonturenboek. Bid met je kind(eren) Nellekes zomerse gesprekjes met God. Laat je aansporen door een versje over het nú van de vakantietijd. Lees prentenboeken en verhalen over avontuur, spanning en ontdekking. Neem een kijkje op de site en … ga op avontuur!

Fijne tijd, zomergroeten van Tim, Marjet, Nelleke, Ruth, Meike en Edith

Meer info: www.geloventhuis.nl 

Bron tekst + foto: www.geloventhuis.nl