Het Jongerenkoor Driebergen nodigt iedereen uit om op vrijdagavond 2 maart langs te komen bij de open repetitie. Naast zangers kan je ook uit de voeten met een muziekinstrument.

We zijn een jongerenkoor met leeftijden variërend van 14 tot en met 30 jaar. We repeteren elke vrijdagavond van 19:30 tot 21:00, waarna we altijd nog gezellig een drankje doen in onze ruimte. We hebben een heel bijzonder popconcert op de planning staan waarvoor we oefenen.

Ook doen we heel veel leuke activiteiten als een weekend weg, een sportdag en een voetbaltoernooi tegen oud-leden. En misschien kennen jullie ons ook wel van het Oranjeterras tijdens Koningsdag! Eens in de maand ondersteunen we de mis in de Sint Petrus’ banden kerk. Al met al is het dus vooral heel leuk en gezellig!

Lijkt het je wat? Stuur dan een mailtje naar jongerenkoordriebergen@gmail.com of stuur een berichtje naar 06-14900229.